Haber

Her basın toplantısı farklı bir olaydır! “Türkiye’nin en sinirli teknik direktörü” şimdi de Süper Lig’de

SporToto 1. Lig Play Off finalinde Bodrumspor’u 2-1 mağlup etti. Pendikspor adını Süper Lig’e yazdırdı. istanbul takımının teknik direktörü Osman Özköylü‘in geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantılarında çıkan öfke patlamaları sosyal medyada gündem oldu.

“TÜRKİYE’NİN SON ÖĞRETMENİ”

Futbolseverler tarafından “Türkiye’nin en öfkeli teknik direktörü” olarak nitelendirildi Osman Özköylü , Pendikspor’u 2 sezon 2. Lig Süper Lig’de büyük bir başarıya imza attı. Takımıyla birlikte artık bir üst klasmanda yer alacak olan tecrübeli hocanın geçtiğimiz günlerde basın toplantılarında yer alan kısıtlı halleri sosyal medyada gündem olmuştu.

“BU TÜR ÖRNEKLERE DAHA ÇOK İHTİYAÇ VAR”

Bodrumspor’u yenerek Süper Lig’e yükselen Pendikspor maçın ardından yaptığı açıklamada, “Geçen sene bu zamanlar 2. Lig’den 1. Lig’e yükselmenin mutluluğunu yaşarken, bugün de aynı mutluluğu 1. Lig’e yükselerek yaşadık. Süper Lig’e Kaldı.Aslında çok değerli maçlar.Yani bu başarı.Nasıl oldu?Bu takım 2 yılda nasıl buralara geldi?Gerçekten anlatmak lazım.Örneklendirmek lazım bence. türkiye’de bu tür örneklere çok ihtiyaç var. türk futbolunun ekonomik olarak kaosa girdiği dönemlerde bu tür yatırımcıların kulüpleri ellerine alıp doğru ve isabetli planlarla kadrolarını oluşturmaları türk futboluna büyük bir katkıdır. Bu işin emekçileri olarak bizler için büyük nimet.” Sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu